nie oddają pieniędzy !
Zdecydowanie odradzam. Nie jest to platforma jak deklarują. Tu nawet handel się nie odbywa, rzeczywiście jest to maszynka do robienia/dojenia z klientów pieniędzy. Daliśmy się wycyckać na ponad 20tyś usd, miał być z tego czysty zysk, zero szans na stratę, a okazało się, że wszystko było udawane. Od samego początku. teraz mają nasze pieniądze, mają nasze dane, w tym skan moje DO. Więc no ten, spodziewamy się masakry !!
Obecnie też ratujemy się prawnikami, zobaczymy czy uda się coś odzyskać. Na pewno jeśli ktokolwiek miał z tevio przygodę jak nasza, to może 696xIx718XIX446 tu się porozumieć. To biuro prawne, które teraz nam pomaga. Pewnie będą mogli też wam podpowiedzieć co dalej.
Obecnie też ratujemy się prawnikami, zobaczymy czy uda się coś odzyskać. Na pewno jeśli ktokolwiek miał z tevio przygodę jak nasza, to może 696xIx718XIX446 tu się porozumieć. To biuro prawne, które teraz nam pomaga. Pewnie będą mogli też wam podpowiedzieć co dalej.